Facebook

Tag: inspiracje

13.07.2012 3 komentarze The Moooi Gallery

The Moooi Gallery

Jeżeli ktoś jest fanem  wystroju wnętrz, który zawsze będzie mógł zaskoczyć i wprawić w zdumienie to krótki spacer po galerii, w której wystawione są dzieła firmy Moooi może stać się początkiem ciekawej przygody z wystrojem oryginalnym i niespotykanym.

Więcej

11.07.2012 0 komentarzy Cut Chair

Cut Chair

Iluzje optyczne są bardzo efektowne i zawsze kiedy się je ogląda zadajemy sobie pytanie jak je zrobiono. W podobny sposób wygląda sytuacja Cut Chair autorstwa dizajnera Petera Bristola.

Więcej

10.07.2012 0 komentarzy Skin Collection

Skin Collection

Pochodzący z Amsterdamu projektant Pepe Heykoop stworzył kolekcję mebli, którą określił mianem Skin. Nazwa jest ja najbardziej trafna – wszystkie elementy mebli pokryte zostały warstwą skóry.

Więcej

04.07.2012 0 komentarzy Photo Wallpapers by Eazywallz

Photo Wallpapers by Eazywallz

Do tej pory tapety ścienne kojarzyły się raczej z kiczowatością i tandetą. Na szczęście projektanci są w stanie zaproponować coś co nie będzie odstraszało swoją prymitywnością, powtarzalnością i bezosobowością.

Więcej

04.07.2012 0 komentarzy Living Roof

Living Roof

Autorem tego projektu jest firma NAU. Jest to międzynarodowe studio projektowe, które zajmuje się zarówno architekturą jak i dizajnem wnętrz oraz wystawami.

Więcej

03.07.2012 0 komentarzy Umbrella by Extremis

Umbrella by Extremis

Słońce jest idealnym rozwiązaniem dla zimnokrwistych, jak i ciepłokrwistych stworzeń, jednakże niejednokrotnie my, przedstawiciele jakże dumnego Homo Sapiens, mamy słońca dość.

Więcej

15.09.2011 0 komentarzy Porowate fotele

Porowate fotele

Porous Chairs to kolekcja foteli stworzonych z myślą o nastolatkach. Autorami kolekcji są Japończycy: Daisuke Nagatomo i Minnie Jan.

Więcej

15.09.2011 0 komentarzy Zielone biuro

Zielone biuro

Najczęściej określenie 'zielone biuro' jest używane w znaczeniu przenośnym i odnosi się do szeregu proekologicznych udogodnień.

Więcej

15.09.2011 0 komentarzy Bar Jardin 9 de Abril

Bar Jardin 9 de Abril

Ogród Dziewiątego Kwietnia znany również jako Albertas to ważne miejsce na mapie stolicy Portugalii Lizbony. To właśnie tutaj znajduje się efektowna restauracja o nazwie Jardin 9 de Abril.

Więcej

12.09.2011 0 komentarzy Terraviva

Terraviva

Designer Massimiliamo Adami w swoim projekcie Terraviva odszedł od tak popularnej doskonałości. Stworzył kolekcję płytek podłogowych, na których zaznaczył pęknięcia, które w tym projekcie są najistotniejsze.

Więcej
do góry