Facebook

Inne

Galeria Dekoracji Wnętrz Scarlett

Adres
Powstańców Śląskich 63 / wjazd od ul.Drogomilskiej, 01-381 Warszawa
branża
Inne
telefon
22 666 06 65
telefon komórkowy
600 963 589
fax
22 666 06 65
e-mail
scarlett@scarlett.pl
strona internetowa
http://www.scarlett.pl/

Galeria Dekoracji Wnętrz „Scarlett” została założona w 1992 roku na  warszawskim Bemowie.

Zajmujemy się projektowaniem i kompleksową  dekoracją  każdego rodzaju wnętrz,urządzając je w klimacie dyskretnej elegancji,opierając efekt na doborze i jakości materiałów. Firma  jest znana z bogatej kolekcji  wysokiej jakości  tkanin zasłonowych,firanowych,tapicerskich, obrusowych oraz tkanin  z atestami niepalności dla obiektów użyteczności publicznej.Najwyższa jakośc i niepowtarzalne wzornictwo stawiają oferowane przez nas tkaniny wśród najleprzych światowych kanonów.Vadain,Saum&Viebahn,Indes,Harlequin,Fuggerhaus,ADO,Drapilux,Porter&Stone,Ridex,  to  niektóre marki zapewniające  wysoki standard. Oferujemy  również ciekawe,eleganckie   tapety zarówno do wnętrz bardzo nowoczesnych jaki i  w stylu „retro”.

Oferta firmy jest aktualizowana dwa razy w roku i uzupełniana o najnowsze kolekcje  wykreowane na międzynarodowych targach dekoratorskich w Paryżu i Frankfurcie.

Karnisze,rolety rzymskie,żaluzje i wszystkie inne techniki okienne   w pełnym zakresie wraz z montażem   oraz szycie i zawieszanie dekoracji  to integralna częśc oferty.

Uzupełnieniem  asortymentu  są obrazy  olejne,pastele,grafiki oraz drobiazgi dekoracyjne jak figurki,szkło,poduszki,serwetki  itp.

Posiadając długoletnie doświadczenie ,profesjonalny zespół ,wyjątkowo bogatą ofertę i doskonałe wykonawstwo jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie na terenie  całego  kraju  przy zachowaniu umiarkowanych cen.

Zapraszamy na ul.Powstańców Śląskich nr 63 wjazd od ul.Drogomilskiej od  godz.11-19 –tej  a w soboty od 10-14-tej

Tel.022 666 06 65, 600 963 589,

www.scarlett.pl

scarlett@scarlett.pl


Galeria

Galeria Dekoracji Wnętrz Scarlett

Galeria Dekoracji Wnętrz Scarlett

Galeria Dekoracji Wnętrz Scarlett

do góry