Facebook

Wzornictwo

01.09.2011Harvest Table

Tagi: design, meble, stół, wzornictwo

Ten stół to dzieło znanego projektanta James DeWulfa. Nosi on nazwę Harvest Table. Stół został wykonany ze wzmocnionego sztucznymi włóknami betonu. Produkt miał swoją premierę na wystawie ICFF.

Harvest Table

Stół posiada okrągły blat o grubości 6,45 cm. Blat stołu charakteryzuje się lekkim i bardzo współczesnym wyglądem, który stanowi duży sukces tym bardziej, że wykonano go z betonu. Podstawa stołu została zrobiona ze wzmocnionej stali nierdzewnej. Wygląd jest bardzo klasyczny. Klasyczna elegancja stołu Harvest (czyli w tłumaczeniu na polski "Żniwa') sprawia, że jest to produkt, który z łatwością odnajdzie się w każdej scenerii. Prostota dizajnu pozwala na śmiałe łączenie go z różnymi estetykami. Naszym zdaniem możliwości jest bardzo dużo.

Harvest Table

Ważnym atrybutem stołu jest jego wytrzymałość. Dzięki wykonaniu ze wzmocnionego betonu oraz stali, stół bez problemu poradzi sobie także w naszym ogrodzie. Nie straszny mu deszcz, grad ani śnieg. James DeWulf - autor projektu - podkreśla, że jego głównym celem było wykorzystanie metalu i betonu w twórczy i elegancki sposób. "Z takim wyglądem stół na pewno nie jest nudny" - to słowa DeWulfa. Nam wypada tylko potwierdzić bo uważamy podobnie.

Via chictip.com

Autor: tomek


Galeria

Komentarze

Aby móc uczestniczyć w dyskusji musisz się zalogować

Zaloguj się

do góry